Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów i lokali oraz sprzedażą działek. NASZ ZESPÓŁ TWORZĄ LUDZIE KTÓRYCH PASJĄ SĄ NIERUCHOMOŚCI!

MIESZKAJ 3D stworzony został przez grupę osób, potrafiących błyskawicznie rozpoznać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale znamy branżę i możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy licencje zawodowe.
POSTAW NA JAKOŚĆ I ZAUFAJ EKSPERTOM.

Czuwamy nad całym procesem wyboru nieruchomości, począwszy od prezentacji lokalu, poprzez umowy przedwstępne, umowy przenoszące własność, aż po kluczowy moment przekazania lokalu i przepisania umów na media. Możecie Państwo mieć pewność, że cała transakcja zostanie przeprowadzona w sposób rzetelny, z pełnym znawstwem wszystkich istotnych zagadnień prawnych.

SKORZYSTAJ Z FACHOWEJ POMOCY I ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU. W trakcie bogatej praktyki nabytej podczas pracy w branży osiągnęliśmy szereg imponujących sukcesów i udało nam się zgromadzić spore grono zadowolonych klientów, którzy ciągle chętnie do nas wracają. Naszym sekretem jest umiejętność sprostania najbardziej wyszukanym wymaganiom.
Dzięki MIESZKAJ 3D zakup lub wynajem własnych czterech kątów będzie łatwiejszy i szybszy.

Oferujemy

Dodatkowo wykonujemy:

  • PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE NIERUCHOMOŚCI,
  • WIRTUALNE SPACERY PO NIERUCHOMOŚCIACH, LOKALACH UŻYTKOWYCH, HOTELACH,
  • FILMY REKLAMOWE ORAZ FILMY POKLATKOWE "Times Lapse"
  • ZDJĘCIA ORAZ FILMY Z "LOTU PTAKA"


ZAMÓW U NAS WIRTUALNĄ WIZYTĘ
Wirtualne wizyty w nieruchomościach to innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące nowoczesną technologię fotograficzną w postaci panoram sferycznych (360x180 stopni) i oferujące Państwu wyjątkową możliwość interaktywnego zapoznania się z wybranymi obiektami. Przykładowe realizacje www.mieszkaj3d.eu

Numer licencji zawodowej
7258